Bobo: Şampiyon Galatasaray

Bobo: Şampiyon Galatasaray .27168
  • Giriş : 06.11.2007 / 08:19:00

Bobo yaptığı ilginç açıklamayla gündeme damgasını vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İşte Brezilyalı futbolcunun sözleri:

Beşiktaş’ın golcüsü Bobo, sonunda isyan bayrağını açtı. Brezilyalı yıldız, dün takım Liverpool maçı için İngiltere’ye giderken, Atatürk Havaalanı’nda yaptığı ilginç açıklamayla gündeme de damgasını vurmuş oldu. İşte Bobo’nun sözleri: “Bizim F.Bahçe ve dün (önceki gün) de G.Saray’ın deplasmanda G.Antep ile oynadığı maçları herkes izledi. Cimbom’un, Servet ile kazandığı golde en az 2 metre ofsayt vardı. Bunu görmezden geldiler. Zaten şampiyon ÖNCEDEN belli olmuş. O da G.Saray.”

‘BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEMELİ’
GENEL sekreter Kenan Öner ise “F.Bahçe maçının verdiği zihinsel yorgunluk var, canımız sıkkın, ama Liverpool’a gruptan çıkmak için iyi bir sonuç almaya gidiyoruz. Derbiyi geride bırakmalıyız. Devamlı haksızlığa uğruyorsunuz, konuşunca da ceza geliyor. Size haksızlık yapanlara bir şey yok. Bu iş böyle yürümez. Eğer bu 2 ekip işi götürmeye güdümleniyorsa, buyursunlar devam etsinler diye, PAF’la çıkmayı düşündük

‘ZİRVEDEYDİK’
POZİSYONA herkes faul değil diyor, O kendine göre faul diyor. 90 dakikadaki tüm düdükler duyuluyor da, bir o düdük duyulmuyor ne hikmetse. Oyuncular devam ediyor, gol oluyor. Bizde kutlama, F.Bahçe’de üzüntü. Ama hakem ’Düdük çaldım’ diyor. F.Bahçe maçındaki verilmeyen gol, G.Saray derbisinde aleyhimize verilen penaltı, Ankara maçında galibiyete giderken verilmeyen gol olmasa, şimdi ligin tepesindeydik. Bizim isyanımız buna. İnayet değil, adalet istiyoruz. Hakemi kimse etkilemesin. Eşit, adil şartlarda bir yarışalım.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious