Bobo yuvada kalıyor

Bobo yuvada kalıyor.15596
  • Giriş : 29.06.2008 / 11:45:00

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Dinamo Kiev’in ısrarla istediği Brezilyalı golcüyü bırakmayacaklarını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

UKRAYNA’nın Dinamo Kiev takımının ısrarla transfer etmek istediği Bobo’ya Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’den izin çıkmadı. Demirören, dün genel sekreter Kenan Öner, asbaşkan Levent Erdoğan ve menajer Sinan Engin’le yaptığı toplantıda Bobo ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Demirören, "Bobo genç ve kaliteli bir golcü. Dinamo Kiev’in verdiği teklif kulübün menfaatlerine uymuyor. Bu yüzden onu bırakmayacağız" ifadesini kullandı.

Hoca da istiyor

Brezilyalı golcü için İspanya, Rusya ve Fransa’dan da teklifler olduğunu hatırlatan Başkan Yıldırım Demirören, "O Beşiktaş için önemli bir değerdir. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın da görüşleri doğrultusunda satılmaması kararını aldık. Bobo eski formunu yakalayacak ve tribünleri yine ayaklandıracaktır" dedi. Bobo’nun takımda kalmasının memnuniyet verici bir durum olduğunu belirten Beşiktaş Antrenörü Mutlu Topçu, "Bobo yeni sezonda takımın en önemli kozlarından biri olacak" dedi.

Alex’i önerdiler

Ertuğrul Sağlam’ın ayrılmak isteyen Cisse’ye alternatif olarak oyuncu aradıklarını belirtmesi üzerine menajer Sinan Engin, Brezilya’nın Independiente takımında forma giyen Alex’in adının gündeme geldiğini söyledi. Menajer Süleyman Kuriş, Trabzonspor’un iki yıldır peşinden koştuğu 26 yaşındaki oyuncunun üç büyük takımdan birinde oynamak istediğini belirtirken, "O çok sol ayaklı ve yönlü bir oyuncu. Forvet arkası, sol iç, sol bek, sol dışta oynayabiliyor. İyi frikik atıyor. F.Bahçeli Alex’te daha iyi" diye konuştu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious