Bodrum'a gideceğinize hacca gidin

Bodrum'a gideceğinize hacca gidin.6886
  • Giriş : 13.12.2008 / 01:30:00
  • Güncelleme : 12.12.2008 / 23:55:22

Hacdan dönen manken Yaşar Alptekin, kutsal topraklarda dünyanın en güzel avını yaptıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hacdan dönen manken Yaşar Alptekin, kutsal topraklarda dünyanın en güzel avını yaptıklarını söyledi. Alptekin, "Şeytanı taşlarken aslında kendi içimizdeki şeytanı boğduk, taşladık.'' dedi.

Beyaz sarığı ve elbisesi ile dikkat çeken Alptekin, Atatürk Havalimanı'nda annesi Aynur Alptekin, kızı Ayris Alptekin ve ağabeyi Ajlan Alptekin tarafından karşılandı. Yakınları ile gözyaşları içinde hasret gideren ünlü manken, hacda üstüne vazife olan her şeyi yerine getirdiğini söyleyerek, ''İnsanların kendilerine bir kere iyilik yapıp muhakkak hacca, en azından umreye gitmesi lazım. Bıraksınlar Paris'e Bodrum'a Marmaris'e gitmeyi, hacca gelsinler. Kendileriyle tanışsınlar.'' diye konuştu. Yarın üzerindekileri çıkartıp, sakalını da keseceğini anlatan Alptekin, sosyal hayatı, dizi ve mankenliğe helal dairesi içerisinde bundan sonra da devam edeceğini ifade etti.

Alptekin, sözlerini, ''Dünyanın en meşhur ressamının paletinde renktik. Renklerden oluşan bir tablo ile Kabe'yi tavaf ettik. Dünyanın en zengin orkestrasını oluşturduk. Her dilden, renkten insan aynı anda 'Allah' dedik. Dünyanın en güzel avını yaptık. Şeytanı taşlarken aslında kendi içimizdeki şeytanı boğduk.'' diye sürdürdü.

Beş yıl hacca gitmeyeceğini ancak en kısa zamanda umre yapmak istediğini vurgulayan ünlü manken, vergi borcunun affa uğramasıyla ilk kez müracaat ettiği hacca gitmesinin 'Allah'ın bir lütfu' olarak değerlendirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*