Boğa yılanı sahibini boğdu

Boğa yılanı sahibini boğdu.12537
  • Giriş : 18.12.2006 / 00:00:00

ABD'nin Cincinnati kentinde, evde beslenen 3,9 metre uzunluğundaki boğa yılanı, boynuna dolandığı sahibini boğarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hamilton İlçesi Şerif bürosundan yapılan açıklamada, boğa yılanını besleyen Ted Dres'i tanıyan bir kişinin, 48 yaşındaki Dres'in cesedini, yılanın kafesinde bularak, durumu yetkililere ilettiğini belirtti. Eve giren polislerin, boğa yılanını, Dres'in boynuna dolanmış olarak buldukları ve hayvanları koruma örgütünün görevlileriyle yılanı sahibinin boynundan aldıkları kaydedildi.

Cincinnati Hayvanlara Kötü Muameleyi Önleme örgütü sözcüsü Andy Mahlman konuya ilişkin açıklamasında, boğa yılanının halen bir hayvan sığınağında tutulduğunu ve polisten veya Dres'in ailesinden gelecek talimatlara göre hareket edeceklerini söyledi. Mahlman, “Bu çeşit hayvanları besleyen kişilerin kesinlikle ne yaptıklarını ve bu hayvanların neler yapabileceklerini bilmeleri gerekir” dedi. Sürüngen besleyenlerin boğazlarına dolanmış yılanlarla birlikte çektirdikleri pek çok fotoğraf gördüğünü belirten Mahlman, “Bu insanlar ölümden sadece bir kaç saniye ötede olduklarının bilincinde değiller” diye konuştu.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious