Boğazı kesilen kadının kimliği belli oldu

Boğazı kesilen kadının kimliği belli oldu.7886
  • Giriş : 08.12.2008 / 21:31:00

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde 33 yerinden bıçaklanıp, boğazı kesik olarak bulunan kadının kimliği belli olurken cinayetle ilgili 3 kişi de gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

41 yaşındaki Türkan Korkmaz'ı öldürdükleri iddiasıyla 3 kişi de gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre,Gümüştepe Mahallesi'ndeki çamlık alanda önceki gece alkol alan 3 arkadaş, bir kadın cesedi görünce durumu polise bildirdi. Olay yerine giden çok sayıda polis ekibi, ormanlık alanın geniş bir kesimini güvenlik şeridi altına alarak delil araştırması yaptı. 40-45 yaşlarındaki kadının üzerinden kimliğini belirlemeye yarayan herhangi bir belge çıkmadı. Eşyaları ormanlık alana dağıtılmış olan kadının vücudunda 33 bıçak yarasına rastlanırken, boğazının da kesik olduğu belirlendi.

Polis, kimlik tespiti için cesedin kesik başının üstündeki kanları temizleyerek vesikalık fotoğrafını çekti. Polis, kanlı bilmeceyle ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlattı. Çalışmalar sonrası kadının kimliği tespit edildi.

İsminin Türkan Korkmaz olduğu belirlenen kadının evli ve 4 çocuk annesi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili polis, 3 zanlıyı gözaltına aldı. Zanlılar, olayı doğrularken, suçu birbirlerinin üzerine attı. Sorgulamaları süren zanlıların yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*