Boğazı kesilen liseli yoğun bakımda

  • Giriş : 04.03.2007 / 00:00:00

Yozgat'ta tartıştığı arkadaşı tarafından 7 yerinden bıçaklanan ve boğazı kesilen lise öğrencisi, yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgilere göre, Şefaatli Çok Proğramlı Lisesi'nde okuyan Recep N (15), yaşadığı bunalım nedeniyle ilçeyi terk etme kararı aldı. Kararını sınıf arkadaşı K.E'ye de anlatarak iki arkadaş ilçeyi beraber terk etmeyi kararlaştırdı. Ancak Cuma günü okul çıkışında kararını değiştirdiğini söyleyen K.E ile Recep N. tartışmaya başladı. Yaşanan tartışmanın büyümesi ve karşılıklı küfürleşmenin yaşanması sonrası K.E.'nin, arkadaşı Recep N.'yi 7 yerinden bıçakladığı ve boğazını kestiği iddia edildi.

Ağır yaralanan Recep N çevredekilerin yardımıyla Şefaatli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Yozgat Devlet Hastanesi'nde sevk edilerek burada ameliyata alındı. Recep N.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiğini söyleyen hastane yetkilileri 72 saatin çok kritik olduğunu ifade etti. Yoğun bakımdan henüz çıkamayan Recep N'nin ailesi ise doktorlardan olumlu haber bekliyor.

Diğer yandan arkadaşını bıçakladığı iddia edilen K.E polis tarafından gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious