Boksör Arslan'a film teklifi

Boksör Arslan'a film teklifi.10154
  • Giriş : 04.05.2008 / 16:42:00

Yarı ağır sıklette Dünya Şampiyonu olan Türk kökenli Alman boksör Fırat Arslan (37), hayatının anlatılacağı bir filmde rol alması için Türkiye'den teklif aldığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Boksta dünyanın ilk Türk kökenli Dünya Şampiyonu olma unvanına sahip olan Arslan, kendisine yapılan film teklifiyle ilgili olarak, ''Kariyerimin sonunda, Türkiye'de oyuncu olarak çalışma teklifi aldım'' dedi.

Çok genç olmadığını, ancak hala en iyi boksörlere karşı mücadele etmek istediğini ifade eden Arslan, dün akşamki rakibiyle ilgili olarak da ''Çok sert vuruşları vardı. Karşılaşmanın son saniyelerine kadar dikkatli olmam gerektiğini düşündüm'' şeklinde konuştu.

Arslan'ın antrenörü Valentin Silaghi, son raunda kadar heyecandan titrediğini belirtirken, Arslan'ın boksör arkadaşı Luan Krasniqi ise ''Fırat kendini çok iyi savundu'' dedi.

Bayanlarda eski dünya şampiyonu olan ve karşılaşmayı izleyen Regina Halmich de ''Sadece bir ya da iki etkili yumruk yedi. Ortalama olarak gerçekten de çok iyi'' şeklinde görüş belirtti.

Arslan, 24 Kasım 2007 tarihinde Dresden kentinde düzenlenen boks karşılaşmasında, Amerikalı efsane boksör Virgil Hill'i sürpriz bir şekilde yenerek dünya şampiyonu olmuştu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious