Boliç derbiyi yorumladı

Boliç derbiyi yorumladı.14479
  • Giriş : 23.04.2008 / 21:32:00

Haftasonu oynanacak dev derbi hakkında açıklamalarda bulunan Elvir Boliç, karşılaşmanın favorisinin F.Bahçe olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Her iki takımda da forma giyen Boşnak futbolcu, Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex için "Türkiye'deki en iyi futbolcu. Avrupa'da da ilk 5'e girebilir" şeklinde konuştu.

Best Fm Spor Servisi’nden Özkan Öztürk’e konuşan Boliç, "Bakıldığı zaman gerçekten çok güzel bir maç olacak. Üç hafta kaldı, puanlar eşit. Kazanan takım belki de şampiyon olacak. O yüzden çok önemli bir maç. Zaten derbi maçlar önemlidir ama bu seferki daha farklı. Çok güzel bir maç bizleri bekliyor" dedi.

Her iki takımın artılarını ve eksilerini değerlendiren Boliç, "Bu tür maçların havası çok farklı. Hiçbir zaman favorisi olmaz. Bakıldığı zaman Galatasaray evinde oynuyor ama son zamanda da Fenerbahçe’nin Galatasaray’a üstünlü bulunuyor. Ortada bir maç olacak" diye konuştu.

Yıldız futbolcuların ön plana çıkacağı bir maç olacağını söyleyen Boliç, "Fenerbahçe’nin yıldız konumunda olan futbolcuları daha fazla. Mesela bir Alex. Türkiye’deki şu an en iyi futbolcu. Avrupa’da şu an ilk 5’e girebilir. Ben Fenerbahçe’yi daha şanslı görüyorum. Bu sene Şampiyonlar Ligi’ndeki performansı ile da gösterdi zor zamanda nasıl Futbol oynanacağını. O yüzden ben Fenerbahçe’yi biraz daha önde görüyorum" şeklinde konuştu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious