Bolu Emniyet Müdürüne fair play ödülü

  • Giriş : 10.05.2006 / 00:00:00

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Konseyi, kariyer dalındaki büyük ödülünü Bolu Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı'ya verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Emniyet Müdürlüğü ile Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği'nin katkılarıyla daha önce kademe binası olarak kullanılan yapı spor tesisine dönüştürüldü. 16 branşta spor faaliyete imkan sağlayan tesislerde polis ve ailelerinin dışında vatandaşlar da sportif faaliyetlerden yararlanabiliyor. "Narkotik Polis" için daha önce bir kez ödül verdiği öğrenilen Milli Olimpiyat Komitesi şahıs bazında "Kariyer Dalı Büyük Ödülü Şildi ve Beratı" ilk kez Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı'ya verdi.

Sportif Fair Play Ödülleri için İstanbul Ataköy Olimpiyat evinde bir tören düzenledi. Törende ödülünü alan Bolu Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı, polisin yaptığı ağır görev nedeniyle kendisinden beklenen hizmetleri yerine getirebilmesi için sağlıklı, çevik ve kuvvetli olması gerektiğini belirtti. Bu özelliklerin düzenli spor ve sağlıklı yaşamla mümkün olabileceğini kaydeden Yazıcı, Spor Kondisyon Merkezi'nde bu hedeflerin yakalanacağına inandığını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious