Bolu'da kar Bodrum'da güneş keyfi

Bolu'da kar Bodrum'da güneş keyfi.21050
  • Giriş : 27.04.2009 / 17:20:00

Bodrum'da hava sıcaklığının 23 derece olmasını fırsat bilen turistler sahillerde güneşlenirken, Bolu'da kar yağışı etkili oluyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bolu'da, kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Trafik ekipleri sürücüleri özellikle Seymenler ve Karanlıkdere mevkilerinde dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Abant Tabiat Parkı'nda ise sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı devam ediyor. Kar kalınlığı Abant'ta 10 santimetreye ulaştı.


Hava sıcaklığının 23 derece ölçüldüğü Muğla'nın Bodrum ilçesinde de sıcak havayı değerlendirmek isteyen turistler sahillere ilgi gösterdi.

Bodrum'un Kumbahçe, Paşatarlası Bitez, Turgutreis ve Türkbükü sahillerine gelen turistlerin bazıları denize girdi, bazıları ise kafelerde oturup sıcak havayı değerlendirdi. Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte ''Bodrum Barlar Sokağı'' olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi'nde de hareketlilik yaşanmaya başladı.

Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, yarın Bodrum'da hava sıcaklığının 23, çarşamba günü ise 24 derece civarında olmasının beklendiğini bildirdi.
Marmaris'te de sıcak havanın tadını çıkarmak isteyen turistler ve vatandaşlar, park ve bahçelerde vakit geçiriyor. Turistlerin bazıları Turunç, Armutalan, Bozburun ve İçmeler sahillerinde denize girdi. Muğla'nın Datça ve Fethiye ilçelerinde de turistler güzel havanın tadını çıkardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*