Bölüm başına 45 bin YTL

Bölüm başına 45 bin YTL .12816
  • Giriş : 04.09.2007 / 17:32:00

Hande Ataizi yeni yayın dönemi için tarifesini belirledi. Daha önce başrol oynadığı dizilerden bölüm başına 25 bin YTL alan oyuncu şimdi 45 bin YTL istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlü oyuncu Hande Ataizi yeni yayın dönemine 'pahalı' başladı. Ataize diziler için aşlık 180 bin YTL istiyor. Menajeri aracılığıyla kendisine gelen tekliflere yanıt verirken ücretini de bildiren Hande Ataizi, özel bir kanaldan gelen şov teklifi için de bir yıllık anlaşma karşılığı 960 bin YTL talep etti. Bilindiği gibi daha önce Gülben Ergen Show TV'den şov programı bedeli olarak yıllık 850 bin, Hülya Avşar ise 1 milyon YTL ücret almışlardı. Seda Sayan'ın ise Kanal D'den 2 milyon 250 bin YTL yıllık ücret aldığı biliniyor.

ASTRONOMİK BİR RAKAM İSTİYOR

İki dizi teklifi için, yapımcı firmalarla görüşmelerini sürdüren Hande Ataizi kendisine gönderilen senaryoları beğendi. Ancak, yapımcılar Ataizi'nin talep ettiği ücreti astronomik buldu. Fakat oyuncu indirim yapmaya yanaşmayınca henüz bir anlaşma sağlanamadı. Öte yandan, şov programı için görüşmelerini sürdüren sanatçının, yapımcı firmanın sponsorluk görüşmelerinin neticelenmesini beklediği öğrenildi. Öte yandan ünlü oyuncu Hande Ataizi'nin meslektaşları oyuncunun istediği rakamın abartılı olduğu görüşünde birleşiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious