Bomba sandılar perde çıktı

Bomba sandılar perde çıktı.6881
  • Giriş : 08.01.2009 / 11:30:00

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yol üzerinde duran şüpheli bohçadan perde çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Polis olası durumlara karşı olay yerinde geniş çaplı güvenlik önlemleri aldı. Yol geçte olsa trafiğe kapatıldı, terörle mücadele ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu.

Çorlu Bulvar Yolu üzerinde Askeri Lojmanların bulunduğu bölgede yol üzerinde şüpheli bir bohça olduğu ihbarını alan polis ekipleri hemen olay yerine geçerek, burada geniş çaplı güvenlik önlemleri aldılar.

Şerit ile şüpheli bohçanın etrafı çevrilirken yol bir müddet trafiğe kapatıldı. Ayrıca yayaların geçmesine de polis tarafından izin verilmedi. Olay yerinde çalışmalarını sürürden polis ekipleri, daha sonra çevredeki vatandaşlardan aldıkları bilgiler doğrultusunda, şüphelenilen bohçanın yoldan geçen bir kamyonetten düştüğünü öğrenmeleri üzerine bohçayı yol kenarına aldılar ve açtılar. Bu arada alınan güvenlik önlemine rağmen askeri personel servisten inip güvenlik şeridinin kenarından geçerek lojmana girdiler.

Daha sonra açılan bohçanın içinden kullanılmış perdeler çıktı. Polis ekipleri tarafından tehlikeli bir durum olmadığı için yol trafiğe açıldı. Öte yandan, olayın askeri lojmanların yanında olduğu için askeri personel de olay yerinde incelemede bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*