Bomba ve mermiler gizli depo tuzağı

Bomba ve mermiler gizli depo tuzağı.11266
  • Giriş : 14.01.2009 / 14:34:00

Ankara'da yine hareketli saatler yaşanıyor. Bugün iki farklı noktada mermi ve el bombaları bulundu. Peki bu ne anlama geliyor. Yoksa polise yem mi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Ankara'da iki cephaneliğin ortaya çıkmasının arından Egenekon'un gizli deposunun peşine düşen polisin dikkatini dağıtmak için değişik yerlere poşet içinde el bombası ve mermiler bırakıldığı ileri sürüldü.

Gölbaşı ve Sincan Zir Vadisi'nde Ergenekon terör örgütünün (ETÖ) iki cephaneliğinin ortaya çıkmasının ardından dün geceden itibaren başkentte iki ayrı noktada poşet içerisinde bırakılmış mermi ve el bombaları bulundu.

Eski Özel Harekatçı İbrahim Şahin ve muvazzaf subay Yarbay Mustafa Dönmez'in evinde bulunan krokiler yoluyla ortaya çıkartılan cephaneliklerin ardından ETÖ soruşturmasını yürüten polisin gizli depoyu bulmak için çalışmalarını Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) bölgesinde yoğunlaştırdığı belirtildi.

Çalışmaların yoğunlaştığı bu dönemde, çeşitli yerlere poşet içinde bırakılan mermi ve el bombalarıyla polisin dikkatinin dağıtılmaya çalışıldığı iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*