Bon Jovi, 19 yıl sonra fırtına gibi döndü

Bon Jovi, 19 yıl sonra fırtına gibi döndü.14095
  • Giriş : 30.06.2007 / 10:08:00

Rock müziğin ünlü topluluğu Bon Jovi, 19 yıl aradan sonra listelere fırtına gibi döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Son olarak 1988'de ''New Jersey'' ile ABD listelerinde zirveye oturan topluluk, bu kez aynı başarıyı ''Lost Highway'' albümüyle gösterdi.
BBC'nin internet sitesinde yer alan habere göre, Bon Jovi'nin yeni albümü müzik listelerine bir numaradan girdi.
Son olarak ''New Jersey'' albümüyle 1988 yılında, ''Slippery When Wet'' albümüyle 1987 yılında liste başı olan topluluk tekrar aynı başarıya ulaştı.
Bu arada, Bon Jovi grubu, Londra'daki eski ismi ''Millennium Dome'' olan 02 Arena'da izleyici karşısına çıktı. Konserde, topluluk ''You Give Love A Bad Name'', ''Keep the Faith'' gibi ünlü parçalarını seslendirdi.
Topluluğun 15 yıldan bu yana verdiği ilk kapalı alan konseri olan etkinliğin biletleri, Nisan ayında 30 dakika içinde tükenmişti.
Bon Jovi topluluğunun bugüne kadar dünya çapında 120 milyonun üzerinde albümü satıldı.

VICTORIA BECKHAM TURNEYE HAZIRLANIYOR
Bu arada, müzik dünyasından bir haber de ünlü şarkıcı Victoria Beckham'ın cephesinden geldi.
Dağılan ''Baharat Kızlar-The Spice Girls'' topluluğunun ''Posh'' lakaplı üyesi Victoria Beckham, turne için yeniden buluşan grupta yer alma nedeninin çocukları olduğunu açıkladı.
Brooklyn (8), Romeo (4) ve Cruz (2) adlı üç oğluna ''kızların gücünün gerçek anlamını'' göstermek istediğini belirten Beckham, ''Aslında hepimizin kararının arkasında çocuklarımızın bizim sahne performansımızı görmesi yönündeki isteğimiz yatıyor. Aslında kızların gücü de bu demek, anne olmak'' dedi.
''The Spice Girls'' turnesi Londra, New York, Las Vegas, Hong Kong, Sidney, Madrid, Köln ve Pekin'i kapsayacak.
Müzik dünyasına 1994 yılında giren ve o yıllarda fırtına gibi esen ''The Spice Girls'', 55 milyonluk satış rakamına ulaşan topluluklar arasına girmeyi başarmıştı. Topluluk, Mel C (Mel Chisholm), Mel B (Melanie Brown), Victoria Beckham, Geri Halliwell ve Emma Bunton'dan oluşuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious