Bon Jovi dünya için sahnede

  • Giriş : 12.04.2007 / 00:00:00

Tüm dünyanın dikkatini küresel ısınmaya çekmek için 2007 yılının yedinci ayının yedinci gününde dünyanın yedi kıtasında birden yapılacak, 'Live Earth' konserinin, Kuzey Amerika ayağı New Jersey'de yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eş başkanlığını Al Gore'un yaptığı organizasyon komitesinin haftalar süren, konseri Washington'da kongre bahçesinde yapma girişimleri Cumhuriyetçi Partili Kongre üyelerinin muhalefeti nedeniyle sonuçsuz kaldı.

Organizasyon komitesi, başından beri konsere ev sahipliği yapmak isteyen New Jersey'de karar kılarak, konserin 7 Temmuz günü Giants Stadyumunda yapılacağını açıkladı.

New Jersey ayağında sahne alacağı kesinleşen sanatçı ve gruplar arasında, kendisi de New Jerseyli olan Jon Bon Jovi, Dave Matthews Band, Alicia Keys, Roger Waters, Kanye West, The Police, Faith Hill, Tim McGraw ve Ludacris gibi isimler de var.

Organizasyon komitesi konsere, yine bir başka ünlü New Jerseyli olan Bruce Springsteen'in yanı sıra birçok sürpriz ismin de katılmasının büyük olasılık olduğunu kaydettiler. Konser biletleri 16 Nisan'dan itibaren satışa sunulacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious