Borcunu istemeye gitti ama...

  • Giriş : 09.11.2006 / 00:00:00

Konya'da bir bakkal kendisine borcu olan müşterisinin evine giderek önce borcunu istedi, müşterisi "Evime borç istemeye gelemezsin" deyince bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aynı mahallede bakkal işlettiği öğrenilen Ali Altan isimli şahıs kendisine borçlu olan Ahmet Acar'ı(42) alacak verecek meselesi yüzünden göğsünden bıçakladı.

Altan, borcunu istemek için akşam saatlerinde Acar'ın evine gitti. Acar kendisinden borcunu istemeye gelen Altan'a "Akşamın köründe evime gelip benden para isteyemezsin. Beni çoluğumun çocuğumun önünde rezil mi edeceksin?" dedi.

Bunun üzerine tartışmaya başlayan Acar ve Altan'ın söz dalaşı kısa sürede kavgaya dönüştü. Acar ve Altan'ın kavga sırasında birbirlerini darp ettiği, daha sonra Altan'ın cebinden çıkardığı bir bıçak ile Acar'ı sol göğsünden bıçakladığı öğrenildi. Acar'ı sol göğsünden ağır şekilde yaralayan Altan olay yerinde koşarak kaçtı. Ciğerine isabet eden bıçak darbesi ile ağır yaralanan Acar yakınları tarafından Konya Numune Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı.

Numune Hastanesinde tedavi altına alınan Acar'ın hayati tehlikesi bulunduğu öğrenildi. Acar'ı bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçan Altan Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince kısa sürede yakalanara gözaltına alındı. Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious