Bordeaux İstanbul'da yıkıldı!

Bordeaux İstanbul'da yıkıldı!.16791
  • Giriş : 27.02.2009 / 12:27:00

Fransa'da yayınlanan gazeteler, UEFA Kupası'nda dün akşam İstanbul'da oynanan Galatasaray-Bordeaux karşılaşmasının büyük gerilim ve heyecana sahne olduğu yorumunu yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

L'Equipe gazetesi, Bordeaux'nun deplasmanda üç gol atmasına rağmen, Galatasaray karşısında elenmekten kurtulamadığını yazdı.

''Müthiş bir maç oldu'' ifadesini kullanan gazete, ''Türk takımının inatçı ve kararlı mücadelesinin karşılığını aldığı'' yorumunda bulundu.

Le Figaro gazetesi ise UEFA'da mücadele eden dört Fransız takımından sadece Bordeaux'nun elendiğine işaret ederken, ''Bordeaux İstanbul'da yıkıldı'' ifadesini kullandı.

Fransız gazetesi, maç içinde iki kez avantajlı duruma düşmesine rağmen, Bordeaux'nun turu geçmek için eline geçen fırsatı kullanamadığını yazdı.

Bordeaux bölgesinde yayınlanan Ouest France gazetesi ise Fransız teknik direktör Laurent Blanc'ın, takımının defanstaki sorunlar yüzünden maçın kaybedilmesine yönelik yorumunu ön plana taşıdı.

Le Parisien gazetesi de son dakika golü ile Galatasaray karşısında elenen Bordeaux takımı için, ''parmaklarını ısırdılar'' ifadesini kullanarak, Fransız takımını büyük pişmanlık duyduğunu belirtti.

Fransız gazetesi, maçın büyük gerilim altında geçtiği yorumunu yaparken, karşılıklı atılan yedi gole büyük defans hatalarının neden olduğunu yazdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*