Bordeaux maçında Lincoln yok!

Bordeaux maçında Lincoln yok!.14731
  • Giriş : 23.10.2007 / 16:09:00
  • Güncelleme : 23.10.2007 / 17:55:11

Bordeaux-Galatasaray karşılaşmasında Hakan Şükür ve Lincoln oynamayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, oyuncularına tesislerde 1 saate yakın bir süre Bordeaux maçı görüntülerini izlettirdi. Feldkamp, Bordeaux'un son karşılaşmasını izleyen yardımcı antrenör Burak Dilmen ile birlikte sarı-kırmızılı oyunculara Fransız takımıyla ilgili gerekli bilgileri verdi.
Antrenmanda sarı-kırmızılar, tek pas ve top kapma saklama çalışmalarının ardından yarım sahada çift kale maç yaparak idmanı tamamladı.

Sakatlıkları bulunan Sabri takımdan ayrı topla çalışırken, Ayhan ise kondisyoner eşliğinde idman yaptı.
Antrenmana sakat futbolcular Hakan Şükür, Lincoln ve Okan katılmadı.

Galatasaray, yarın sabah özel bir uçakla Fransa'ya gidecek.

HAKAN ŞÜKÜR VE LINCOLN YOK

Antrenman sonrasında sakat futbolcuların durumuyla ilgili basın mensuplarına bilgi veren kulüp doktoru Mehmet Kurtoğlu, Hakan Şükür ve Lincoln'un Bordeaux karşılaşmasında forma giyecek durumda olmadıklarını söyledi.

Kurtoğlu şuan için 5 sakat futbolcularının olduğunu belirterek, “Okan ve Ayhan başarılı ameliyatlar geçirdi. Bu iki oyuncu da çalışmalara başladı. 15 güne kadar bu oyuncular takımla çalışabilecek duruma gelecekler diye düşünüyoruz. Sabri ise hızla toparlandı ve antrenmanlara çıkıyor. Kondisyon olarak hazır hale geldiği zaman takıma dahil olacak” dedi.

Ankaraspor maçında sakatlanan Lincoln'un uyluğuna aldığı darbe nedeniyle adalesinde ciddi ezilme, kanama ve ödemin oluştuğunu ifade eden Kurtoğlu, “Hızla tedaviye aldık. 10 gün bizimle kalacak gibi. Teknik direktörümüz daha iyi değerlendirir ama Bordeaux kadrosunda olamayacak. Hakan Şükür'ün de eskiden beri belinde problemi vardı. Son maçta bu iyice zorladı. Tedavisine başladık o da Bordeaux kadrosunda olmayacak. Hakan'ı bir hafta 10 gün içinde kazanmaya çalışacağız” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious