Bordo-mavinin yanına üçüncü renk

Bordo-mavinin yanına üçüncü renk.14714
  • Giriş : 25.12.2008 / 17:07:00

Trabzonspor'un gelecek sezon yapacağı müsabakalarda, bordo ve mavi renkteki formaların yanı sıra üçüncü bir rengin kullanılmasına karar verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Trabzonspor'un gelecek sezon yapacağı müsabakalarda, bordo ve mavi renkteki formaların yanı sıra üçüncü renk olarak pul desenli parlak metalik gri renginin kullanılmasına karar verildiği bildirildi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, birkaç sezondur üçüncü renk olarak turuncuyu seçen kulübün, gelecek sezondan itibaren gri formalarıyla sahada yer alacağı belirtildi.

Bu konuda ürün tedarikçisi firma olan Nike ile yapılacak görüşmeler sonrasında yeni kreasyonların belirleneceğinin ifade edildiği açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Böylelikle kulübümüz, Trabzon açısından taşıdığı misyon gereği, kolbastı oyununun ülkeye tanıtılmasının ardından yöremizin en önemli geçim kaynağı olan hamsinin imajının daha da güçlendirilmesine katkı sağlamaya çalışacak.''

Daha önce kulüp yöneticilerinin yaptığı açıklamalarda da pul desenli parlak metalik gri rengin, kompozisyon olarak hamsiyi anımsatacağı ifade edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*