Borsada son durum

  • Giriş : 03.07.2006 / 00:00:00

İMKB'de gün sonunda işlem sayısına göre ilk 10 hisse senedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda, gün sonunda işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

HİSSE SENEDİ ADET


YAPI VE KREDI BANK. 21940575

NET HOLDING 13800756

KARDEMIR D 13626511

SABANCI HOLDING 11829121

GARANTI BANKASI 11347885

Global Yat.Holding A.S 9333735

ISIK AMBALAJ 6995390

VESTEL BEYAZ ESYA 6779459

IS BANKASI (C) 6314867

ADVANSA SASA 6223821



Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious