Boş sözleşmeyi imzalarım

Boş sözleşmeyi imzalarım.14153
  • Giriş : 22.12.2007 / 10:29:00
  • Güncelleme : 22.12.2007 / 10:35:09

Semih Şentürk, "Fenerbahçe’nin futbolcusuyum ve bundan da çok memnunum. Bugün önüme koysunlar, boş mukaveleye imza atarım" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

FENERBAHÇE’nin golcüsü ve ikinci kaptanı Semih Şentürk, sarı lacivertli takımdan bir yere ayrılmayı düşünmediğini vurgulayarak, "Bu kulübün oyuncusuyum ve bundan da çok memnunum. Bugün önüme koysunlar, boş mukaveleye imza atarım" dedi. Kulübün internet sitesine açıklamalar yapan Semih, "9 sezondur F.Bahçe’deyim. Biraz başarılı olunca, hemen beni bir yerlere göndermeye çalışıyorlar. Benim gideceğim tek yer, aklımdaki tek takım yine Fenerbahçe’dir" ifadesi kullandı.

Yaşım 29 değil 24

Kezman’ın yokluğunda attığı kritik gollerle dikkat çeken Semih, şu açıklamayı yaptı: "F.Bahçe gibi büyük takımlarda bir çok kaliteli oyuncu birarada bulunur. Sahaya çıkan kadrolar zaman zaman değişebilir. Yarın (bugün) hoca, yeniden yerime Kezman’ı oynatabilir ya da ikimize birden şans verebilir. Bunlar teknik ekibin bileceği işlerdir. Önemli olan F.Bahçe’nin başarısıdır." Yaşıyla ilgili yanlış anlaşılmalar olduğunu da belirten Semih, "G.Birliği maçı sonrası söylediğim yanlış anlaşıldı. 1983 doğumluyum ve 29 değil, 24 yaşındayım. F.Bahçe’de kalıcı olmanın, belli kriterleri var ve ben bunları biliyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious