Boşanacağı eşinin sevgililerini vurdu!

  • Giriş : 02.10.2006 / 00:00:00

Beyoğlu'nda bir kişi, boşanmak üzere olduğu eşiyle ilişkisi olduğu iddia edilen 2 kişiyi silahla vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay saat 22:00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şişli Mahmut şevket Paşa Mahallesi'nde ikamet eden Slahattin Durna(34), boşanma aşamasında olduğu eşi B. Durna'nın başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrendi. İddiaya göre, bu şahısların Cengiz Sümer ve Yüksel Açıkgöz olduğunu tespit eden öfkeli koca, önce Cengiz Sümer'i Beyoğlu Örnektepe Pazaraltı Sokak'ta bulunan babasının evine getirdi. Burada Sümer'i silahla vurarak öldüren Durna, şahsın cinsel organını da kesti. Daha sonra ise Yüksel Açıkgöz'ün peşine düştü. Açıkgöz'ü kendi ikamet ettiği mahalle olan, Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Örnek Sokak'ta yakalayan Durna,Açıkgöz'ü de kalbinden vurdu. Bir el ateş ettikten sonra silahı tutukluk yapan zanlı mahalle sakinleri tarafından etkisiz hale getirildi. Daha sonra ise polise teslim edildi.

Zanlının ifadesinde, Sümer'i de öldürdüğünü söylemesi üzerine polis sözkonusu adrese geldi. Burada yapılan incelemede Sümer'n silahla vurularak öldürüldükten sonra cinsel organının kesildiği tespit edildi. Polis ceset üzerinde ve evde incelemelerde bulundu. Bu arada Sümer'in olay yerine gelen yakınları sinir krizleri geçirdi.

Kalbinden vurularak yaralanan Açıkgöz ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından, Özel Memoriel Hastanesi'ne sevkedildi. Açıkgöz'ün durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Sümer'in cesedi Adli Tıp Morguna götürülürken, Durna ise Şişli Asayiş Büro Amirliği'nde sorguya alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious