Boşanıyorum ama Deniz yüzünden değil

  • Giriş : 19.04.2007 / 00:00:00

Nazire Şenlendirici’nin “Eşimi bırakmam. Deniz’i metres ederim” sözleri üzerine Hüsnü Şenlendirici noktayı koydu: “Boşanıyorum"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Deniz Seki’yle yaşadığı ilişkiyle gündemden düşmeyen klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, sonunda boşanma kararı aldığını yazılı bir açıklamayla ilan etti. Şenlendirici’nin yaptığı açıklama şöyle: “Evliliğimin dengeleri zaten bozulmuştu. Geldiğimiz durum nedeniyle ailemin ve çocuklarımın zarar görmemesi için evliliğimi bitirmeye karar verdim. Bugüne kadar bitmemesi için çaba göstersem de yaşananların ardından geriye dönüşün mümkün olmadığını gördüm. Eşimle bir süredir problemlerimiz vardı, bu süreçte evlilik kurumunun gerektirdiği bazı kuralların yıkıldığını gördük. Bu kararın 3’üncü şahıslarla ilgisi yok. Problemlerimizi çözemediğimiz için bitirme noktasına geldik.”

‘Benim de bir bildiğim var’
Eşinin kararını gazetecilerden öğrenen Nazire Şenlendirici ise “Boşanmam. Benim de bir bildiğim var. 4.5 aylık kızımın hiçbir şeyden haberi yok. Günahını onlar çeksin” yorumunu yaptı.

SEKİ: ‘KARARA SAYGI DUYULMALI’
Boşanma kararını öğrenen Seki “Buna saygı duymaktan başka yapılacak bir şey yok. Yaşadığımız her şey, dürüstlüğümüz yüzünden başımıza geldi. Dürüst olmaya da devam edeceğiz. İlerleyen günlerde konuşacağız yine. Biraz müsaade edin” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious