Boşanma davası süren eşini kaçırdı

Boşanma davası süren eşini kaçırdı.7336
  • Giriş : 16.12.2008 / 23:02:00

Eskişehir’de bir kişi, ayrı yaşadığı ve boşanma davaları süren karısını, iki arkadaşıyla birlikte otomobile zorla bindirip kaçırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eskişehir'de bir kişi, ayrı yaşadığı ve boşanma davaları süren karısını, iki arkadaşıyla birlikte otomobile zorla bindirip kaçırdı. 3 zanlı polis tarafından kıskıvrak yakalanırken, koca, “Eşimi İstanbul'da hasta olan kızımın yanına götürmek için kaçırdım” dedi.

İlginç olay iddiaya göre şöyle konuştu:

Şirintepe Mahallesi Çalışanlar Sokak'ta sabah saat 08.00 sıralarında meydana gelen olayda evinden çalıştığı bir işyerine gitmek isteyen Mersiye Ceylan (32), boşanma davaları süren ve ayrı yaşadıkları eşi Ertan Ceylan (3) ile arkadaşları Şehmuz Adem (38) ve Hasan Aykut (24) tarafından zorla 34 TS 9605 plakalı otomobile bindirildi.

Olayı gören bir Eskişehirlinin polisin 155 numaralı telefonuna ihbarı üzerine 34 TS 9605 plakalı otomobil Eskişehir-Bozüyük karayolunun 20'nci kilometresinde trafik polisleri tarafından durduruldu. Mersiye Ceylan'ın kendisinin kaçırıldığını söylemesi ve şikayetçi olması üzerine Ertan Ceylan, Şehmuz Adem ile Hasan Aykut olay yerine gelen Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şubesi ekiplerine teslim edildi.

Polis tarafından gözaltına alınan koca Ertan Ceylan, boşanma davaları olan eşini İstanbul'da hasta olan kızının yanına götürmek için kaçırdığını söyledi. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri 3 zanlının sorgulamasının tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edileceklerini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*