Bosna beyaz bayrak tutmuyor

Bosna beyaz bayrak tutmuyor.8795
  • Giriş : 20.11.2007 / 11:06:00
  • Güncelleme : 20.11.2007 / 11:10:22

Bosna Hersek milli takımının orta saha oyuncusu, Çarşamba günkü maçın Türkiye için çok önemli olduğunu ifade ederek, ''ama biz de beyaz bayrakla gelmedik'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bosna-Hersekli futbolculardan Saffet Nadarevic ve Dario Damjanovic, Sarıyer Çayırbaşı Stadı'ndaki antrenman öncesinde basının sorularını yanıtladı.

Nadarevic, Çarşamba günkü maçın Türkiye için çok önemli olduğunu ifade ederek, "bizim herhangi bir iddiamız yok, ama herşeye rağmen çıkıp, futbolumuzu oynayacağız" dedi.

Grup maçlarında çok değişik kadrolarla mücadele ettiklerini kaydeden Nadarevic, "geniş bir kadroyla bir iskelet oluşturmaya çalıştık. Şimdi tamamen gelecek Dünya Kupası'nı düşünüyoruz" diye konuştu.

Orta saha oyuncusu Dario Damjanovic de maçın daha çok Türkiye için önem taşıdığını söylerken, "ama biz de buraya beyaz bayrakla gelmedik" dedi.

Damjanovic, "maç Türkiye'nin, Avrupa Şampiyonası finallerine katılması için çok önemli. O nedenle, Türkiye buna göre hareket edecek. Biz de iyi bir maç çıkarmak, izleyicileri memnun edecek bir Futbol ortaya koymak istiyoruz" açıklamasını yaptı.

Türkiye, Euro 2008 elemeleri C Grubu'ndan finallere gitme şansını daha önce yitiren Bosna Hersek ile bugüne kadar oynadığı iki maçı da kaybetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious