Böyle acıya can dayanmaz!

  • Giriş : 22.08.2006 / 00:00:00

Yusuf Karaaslan trafik kazası yaptı, yaralandı. Eşi, kızı ve oğlu öldü o yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bir yürekte üç acı

Tatil yolunda yaptıkları kazada yaralandığını sandığı eşi ve iki çocuğunun öldüğünü cenaze töreninde öğrenen işadamın feryatları yürekleri yaktı.

Bir tek o kurtuldu

Tatil yolu bir eşe ve bir babaya tarifsiz acılar yaşatan korkunç bir kazaya sahne oldu. Bursalı işadamı Yusuf Karaaslan (41), önceki gün eşi Selvet (36), kızı Elif Funda (18) ve küçük oğlu Mert'i (9) de yanına alarak, tatil için otomobille Antalya'ya doğru yola çıktı. Ancak Antalya yakınlarında Karaaslan, direksiyon hakimiyetini kaybedince kullandığı otomobil önce elektrik direğine çarptı, ardından da şarampole yuvarlandı. Hurdaya dönen otomobildeki Selvet ile kızı ve oğlu, oracıkta can verdi. İşadamı, yaralı halde hastaneye kaldırıldı.

SAKİNLEŞTİRİCİ VERİLDİ

TALİHSİZ anne ile çocukları için Bursa'da bir tören düzenlendi. "Eşin ve çocukların yaşıyor" denilen işadamı, acı gerçeği Bursa'ya geldiğinde öğrendi. Yusuf Karaaslan, cenazedeki feryatlar üzerine önce ambulanstan indirilmedi. Ardından da sakinleştirici verilerek, ailesinin ölüm haberi kendisine iletildi. Yakınlarının kollarında camiye gelen Karaaslan, tabutları yan yana görünce feryat etti. Bursa'daki işi nedeniyle tatile gitmeyen ailenin büyük oğlu Ümit, ölümden döndü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious