Böyle anne olmaz olsun! Evlat katili!

Böyle anne olmaz olsun! Evlat katili!.7886
  • Giriş : 25.12.2008 / 08:20:00
  • Güncelleme : 25.12.2008 / 00:15:02

Fidye için kaçırıldığı öne sürülen 3.5 yaşındaki Sümeyye'nin katili annesi ve sevgilisi çıktı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Zonguldak'ın Kozlu beldesinde odasının camı kırılarak 5 bin YTL fidye için kaçırıldığı öne sürülen ve evinin yakınındaki çöp konteynırı yanında çuval içinde boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulunan 3.5 yaşındaki Sümeyye Cinkılıç'ın katili, annesi ile onun yasak ilişki yaşadığı öne sürülen kişi çıktı.

İddiaya göre maden işçisi olan eşi 16.00-24.00 vardiyası için evden ayrıldıktan sonra Ferdane Cinkılıç, yasak aşk yaşadığı öne sürülen bir erkeği eve çağırdı. İddiaya göre bu sırada uyuyan 3.5 yaşındaki Sümeyye uyanıp, annesi ile sevgilisini gördü. Kızının bu durumu kocasına söylemesinden korkan kadın ile sevgilisi, iddiaya göre küçük kızı öldürüp, daha sonra olaya “fidye için kaçırıldı” süsü vermek için camı kırıp, bir de not yazdı. Hiçbir şey yokmuş gibi büyük kızını okuldan alıp eve gelen Ferdane Cinkılıç, daha sonra polise kızının kayıp olduğu ihbarında bulundu. Olayla ilgili polis tarafından 7 kişinin gözaltına alındığı, bu kişilerden annenin de aralarında bulunduğu 3'ünün ise zanlı olarak sorgulandığı ve cinayeti de itiraf ettikleri öne sürüldü.

4 YIL ARAYLA AYNI GÜN İKİNCİ EVLAT ACISI

Cinayet kurbanı Sümeyye Devrek ilçesine bağlı Sakallar köyünde gözyaşları içerisinde defnedildi. Bu arada Cinkılıç çiftinin bir çocuklarının da 24 Aralık 2004'te doğumundan iki gün sonra hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*