Böyle vahşet görülmedi

  • Giriş : 06.03.2007 / 00:00:00

Burdur'un Bucak ilçesinden uyuşturucu bağımlısı iki jandarma, gece yarısı eczacı'nın evine girerek uyuşturucu hap istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Olumsuz cevap alınca çılgına dönen erler bıçakla eczacının boğazını keserek, başını gövdesinden ayırdı.

Tüyler ürpenten olay gece Burdur´un Bucak İlçesi´ne bağlı Kızılkaya Beldesi´nde yaşandı. Uyuşturucu bağımlısı olan iki jandarma er hap bulmak için önce birliklerinden firar etti. Ardında da korkunç bir cinayet işledi.

Uyuşturucu krizine giren erler, doğruca, daha önce de hap aldıkları eczacının kapısına dayandı. Alt kattaki dükkanın pencere demirlerinden tırmanarak 2. kattaki daireye giren askerler, eczacıdan uyuşturucu hap istedi. Hap vermek istemeyen eczacı ile askerler arasında tartışma çıktı.

Ellerine geçirdikleri bıçakla eczacıyı vücudunun çeşitli yerlerinden yaralayan askerler, ardından da Halil Kavas'ın gırtlağını kesip başını gövdesinden ayırdı.

Komşuların gürültüye uyanması üzerine paniğe kapılan jandarma firarilerinden biri eczacının arabasıyla, diğeri de yaya olarak kaçmaya çalıştı.

Ancak komşuların ihbarıyla şahıslar kısa sürede yakalandı. 15 yıldır beldede eczacılık yapan Halil Kavas'ın ise, darp, tehdit ve adam öldürmeye tam teşebbüs suçlamalarıyla yargılandığı ortaya çıktı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious