Brad Pitt asistanlık yapmış

Brad Pitt asistanlık yapmış.13124
  • Giriş : 14.07.2008 / 14:27:00

Doktor, doğumda bulunan Pitt'in çok soğukkanlı davrandığını söyleyerek 'bana asisitanlık yaptı' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dünyanın gelmiş geçmiş en pahalı bebekleri Vivienne Marcheline ve Knox Leon henüz hiç birşeyin farkında değil ama birçok kişi onları görüntülemek için sinir savaşı veriyor.

Amerikan People ve OK! dergileri kesenin ağzını açmış durumda. Telaffuz edilen rakamlar 10 milyon dolardan başlıyor, 20 milyona kadar gidiyor. Bebekler Cumartesi günü dünyaya geldi. Birkaç haftalık olana kadar belki fotoğraflanmayacaklar. Ama belli olmaz, ilk haberlerde de Angelina Jolie'nin Ağustos'ta doğum yapacağı söyleniyordu.

BABA BRAD 'ASİSTANLIK' YAPMIŞ

Bu arada doğumun olduğu saatlere ilişkin haberler de gelmeye başladı. Doğumu yaptıran Dr. Michel Sussmann, Angelina ve Brad'ın doğum sırasında birlikte olduklarını söyledi. Angelina'nın epidural verildiği için bilincinin yerinde oludğnu, bu nedenle de gülüp konuştuğunu aktaran Dr. Sussmann, çiftin çok mutlu olduğunu belirtti.

Brad Pitt'in doğum sırasında çok soğukkanlı ve kontrollü olduğunu anlatan doktor, şaka yollu "Brad Pitt, asistanım gibiydi" dedi. Ancak ikizler doğduğunda Brad Pitt'in çok duygusallaştığını ve çok mutlu olduğunu ekleyen Nice Lenval hastanesi doktoru, Angelina'nın hastanede ne kadar kalacağını bilemediğini söyleyerek "Birkaç gün kalabilir. Avrupa Amerika gibi değil. Burada üç gün sonra eve gidebiliyorsunuz. Angelina kendini iyi hissedene kadar hastanede kalabilirler" açıklamasını yaptı. doktor Sussmann, ikizlerin durumunun da çok iyi olduğunu belirtti.

H2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*