Brad Pitt ile George Clooney aynı filmde

  • Giriş : 21.04.2007 / 00:00:00

Sinema dünyasının iki ünlü aktörü Brad Pitt ile George Clooney, ''Burn After Reading'' adlı yapımda birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Internetteki ''hollywood reporter'' sitesinin haberine göre, Joel ve Ethan Coen'in ''Burn After Reading'' adlı kara komedisi için Clooney'nin ardından Pitt de sözleşme imzaladı.
Working Title Films'in yapımcılığını üstlendiği filmde, özel yaşamlarında da yakın dost olan George Clooney ile Brad Pitt, ''Oceans'' serisinin ardından yeniden birlikte çalışma fırsatını bulacak.
Ünlü ikiliye Frances McDormand'ın eşlik edeceği film, yazdığı kitaba ait diski kaybeden bir CIA ajanının çevresinde gelişiyor.
Senaryosunu Joel ve Ethan Coen'ın kaleme aldığı filmin yönetmenliğini Joel Coen üstlenecek. Filmin yapımcıları arasında, Coen kardeşlerin yanı sıra, Working Title Films şirketinden Tim Bevan ve Eric Fellner da yer alacak. Filmin dünya çapındaki dağıtımını Focus Features gerçekleştirecek. Filmin çekimlerine Ağustos ayında başlanması planlanıyor.
Brad Pitt, şu günlerde çekimleri New Orleans'ta süren ''Benjamin Button'' adlı yapımın çalışmalarını tamamlamaya hazırlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious