BrillantHome Türkiye atağında

  • Giriş : 05.12.2006 / 00:00:00

Baydemirler Grubu, yeni bir ev tekstili kültürüyle oluşturulan ve seçkin Brillant ürünleriyle desteklenmiş BrillantHome mağazalarını, farklı bir konsept ile Türk ev tekstili piyasasına sundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BrillantHome mağazaları, tüketicilerin ev tekstili alanındaki ihtiyaçlarını rahat ve keyifli bir mağaza atmosferinde; bol çeşit ve kaliteli ürünler eşliğinde; uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla karşılamalarını sağlamak amacıyla kuruldu.

İlk BrillantHome mağazası Mayıs 2006'da İstanbul Harbiye'de açıldı. İstanbul Bakırköy - İncirli mağazasından sonra; İstanbul - Ümraniye, İzmir - Gaziemir, Fethiye, Malatya, Gaziantep, Çanakkale, Ankara -Çubuk, Elmadağ, Kahramanmaraş, İzmir - Hatay, Erzincan, Kocaeli, Tekirdağ ve Manavgat mağazaları ile mağaza sayısı 16'ya ulaştı.

Mağazalar zincirine önümüzdeki haftalarda faaliyete geçecek olan Unkapanı - İMÇ, Ankara - Balgat, Elvankent, Antalya, İzmir - Karabağlar, Bostanlı, Çiğli, Bornova, Zonguldak - Ereğli, Kayseri, Adıyaman ve Manisa'daki BrillantHome mağazaları da katılacak.

"Eviniz mükemmel olsun" konsepti ile Baydemirler Grubu'nun bu kapsamda kısa vadedeki hedefi, 2006 yılı sonunda 40 mağazaya ulaşmak ve BrillantHome mağaza sayısını 2007'nin sonuna kadar yurt içinde 95, yurt dışında 5 olmak üzere toplam 100'e çıkarmak.

Perdeden nevresime, bornozdan halıya, ev tekstiline ait tüm ürünlerin sergilendiği BrillantHome mağazaları, tüketicilere ayrıcalıklı bir mekan içinde ve her zaman olduğu gibi Brillant güvencesi ile farklı hizmetler sunmaya devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious