Britney çocuklarını kaybediyor

Britney çocuklarını kaybediyor .10259
  • Giriş : 30.08.2007 / 17:27:00

Britney Spears çocuklarının velayet hakkını kaybedebilir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İlk çocuğu Sean Preston'ı dünyaya getirmesinin ardından doğum sonrası bunalıma giren ve ikinci çocuğunu doğurmasıyla birlikte çöküşe doğru ilerleyen Britney Spears çocuklarının velayet hakkını kaybedebilir.

Kevin Federline, Britney Spears'tan boşanmasının ardından eşinin dengesiz davranışlar içerisine girdiğini ve çocuklarının şiddet gördüğü iddiasıyla dava açtı. Los Angeles Çocukları ve Aileyi Koruma Servisi'nden yetkililer Spears'ın çocuklarına şiddet ve uygunsuz davranışlarda bulunduğu iddiaları üzerine rapor hazırlamaya başladı. Kurum ünlü yıldızın hayatını mercek altına alırken Spears'ın sıradışı bir hayat yaşadığını tespit etti.

BİBERONLA KAHVE

Dün Los Angeles'ta görülen davaya Spears katılmazken avukatı Dennis Wasser, ünlü yıldız hakkında yapılan suçlamalara itiraz etti. Britney Spears 6 ay önce geçirdği depresyon sonucu saçlarını kazıtmış, ardından da kendisini görüntülemeye çalışan paparazzilere şemsiyeyle saldırmıştı. Gece kulüplerinden çıkarken üst üste uygunsuz halde görüntülenen Spears'ın tüm davranışları mahkemede delil olarak sunuldu. Federline yıldızın, 2 yaşındaki Sean Preston ve 11 aylık James Jayden’a biberonla kahve ve soda içirdiğini iddia ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious