Britney çocuklarını satın almaya çalışıyor

Britney çocuklarını satın almaya çalışıyor .9054
  • Giriş : 18.09.2007 / 10:07:00

Dünyaca ünlü yıldız Britney Spears, çocuklarının velayetini vermemek için, eski eşi ile pazarlık yapmayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiliz News of The World gazetesinde yayınlanan özel habere göre Spears, bir yandan kariyeriyle ilgili yaşadığı olumsuzlukların üstesinden gelmeye çalışırken, diğer yandan 2 çocuğunu kaybetme korkusu yaşıyor. 2004 yılı Eylül ayında Kevin Federline ile evlenen ve 2 yıl sonra boşanan Britney'in, James (1) ve Sean Preston (2) isimli oğullarını kaybetmemek için 2 milyon dolar vermeyi göze aldığı iddia ediliyor.

25 yaşındaki pop starın magazin basını aracılığıyla tüm dünyaya yansıyan uygunsuz görüntüleri nedeniyle çocuklarının velayetini kazanamayacağı, ancak eski eşinin de geçmişteki bazı alışkanlıkları ve uyuşturucu partilerindeki görüntüleri nedeniyle velayet konusunda tam olarak hak kazanmasının mümkün olmadığı ifade ediliyor. Bu nedenle, çocuklarının yüzde 70 kendisiyle, yüzde 30 ise babalarıyla vakit geçirmesini önerecek olan Britney'in, eşinin bunu kabul etmesi durumunda, istediği parayı vereceği konuşuluyor.

Britney Spears son olarak MTV ödül töreninde son derece kötü bir performans sergileyerek, henüz eski formuna dönemediği iddialarını kanıtlamıştı.

Geçtiğimiz hafta çocuklarının doğum gününü kutlayan Kevin Federline'in, Britney'i kutlamalara davet etmemesi nedeniyle, sanatçının oldukça üzgün olduğu ve çevresindekilere bu durumun bir daha yaşanmasına izin vermeyeceğini söylediği ifade ediliyor.

Ayda 730 bin dolar kazanan Britney, Kasım ayında boşandığı eski eşine aylık 10 bin dolar nafaka veriyor. Çocukların velayetini alabilmek için birbirinin açığını arayan Federline ve Spears, Los Angeles'in en ünlü dedektiflerini, dava konusunda delil toplamaları için kiralamaktan da çekinmedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious