Britney hüngür hüngür ağladı

Britney hüngür hüngür ağladı.9054
  • Giriş : 14.09.2007 / 14:03:00

MTV Müzik Ödülleri gecesinde düşüşe geçen kariyerini yeniden ayağa kaldıracak iyi bir fırsat yakalayan, ama bunu istediği gibi kullanamayan Britney Spears için zor günler yeniden başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Haftalardır kaybettiği eski günlerine dönme umuduyla bu özel geceye hazırlanan Spears, perfomansının yerden yere vurulması üzerine çok sarsıldı. Kelimenin tam anlamıyla yıkılan genç yıldız, olup bitenden kendi de memnun kalmamış olacak ki gösterisini bitirdikten sonra sahne arkasında uzun süre deliler gibi ağladı.

'Tam anlamıyla bir fiyasko' olarak nitelendirilen perfomansının ardından kalacağı otele, erkek kardeşinin elini sımsıkı tutarak giden Spears, gazetecilerin 'Bu geceki perfomansınızı nasıl değerlendiriyorsunuz' sorularına sadece 'Teşekkür ederim' diyerek cevap verdi.

Spears'ın provalarını izleyenler ise genç yıldızın gayet iyi bir perfomans çıkardığını ileri sürüyorlar. Ödül gecesinin sahne görevlileri 'Britney provalarda gayet iyiydi. Gösteride büyük olasılıkla bir şanssızlık yaşadı' diye değerlendirdiler. Spears'ın kötü perfomansı 2001'de yine MTV gecesinde yaptığı gösteriyle karşılaştırıldı ve 'Arada dağlar kadar fark var. Speras'ın kariyeri galiba gerçekten de bitiyor' yorumlarına sebep oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious