Britney intihara kalkıştı!

  • Giriş : 05.03.2007 / 00:00:00

Ünlü şarkıcı Britney Spears’n kaldığı klinikte intihara kalkıştığı öne sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçtiğimiz hafta California’da geceyarısı gittiği bir kuaförde saçlarını kazıtan ünlü popçunun depresyon tedavisi gördüğü klinikte kafasına şeytanın sayısı olduğuna inanılan 666 rakamını yazarak ‘Ben Deccal’im’ diye bağırıp klinikte koştuğu bildirildi. Çılgın hareketiyle bütün klinik çalışanlarını dehşete düşüren Spears’in daha sonra çarşafını avizeye asarak intihara kalkıştığı belirtildi.
Yakın arkadaşları Spears’in eski eşi Kevin Federline’la tekrar barışmak istediğini söylerken 3. bebeğin evliliklerini kurtaracağını düşündüğünü belirtti. Bir arkadaşı konuyla ilgili olarak şunları söyledi: ‘Kevin’le her gece saatlerce telefonda konuşuyor. Onunla tekrar beraber olmak istiyor. Kevin de Britney için endişeleniyor. Ona bugüne kadar hiç bu kadar ilgi göstermemişti’.

BRITNEY'DEN ŞOK SÖZLER!

Ünlü popçu Britney Spears’in intiharından önce yapılan bir açıklamada saçlarını kazıttıktan sonra iç çamaşırlarıyla geldiği havuz başında insanlara ‘arkadaş olalım’ diye yalvardığı ortaya çıktı.
Son günlerde sergilediği tuhaf davranışlarıyla gündemden düşmeyen Spears’in tüm dünyayı şok eden ‘saç kazıtma’ görüntülerinden bir gün sonra Los Angeles’da gittiği bir otelin havuz başında iç çamaşırlarıyla dolaşarak oradakilere ‘benimle arkadaş olun’ diye yalvardığı belirtildi. Otelin tuvaletinde ünlü şarkıcıyla karşılaştığını belirten bir genç kız konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
‘Mavi peruklu biri tuvalette bacaklarına jilet yapıyordu. İç çamaşırlarıyla lavaboya doğru uzanmıştı. Bu haldeki bir kişinin Britney Spears olamayacağını düşündüm ama ta kendisiydi. Bana nereli olduğumu sordu, adımı öğrenmek istedi. Otele bir kız arkadaşımla birlikte gelmiştik. Onunla birlikte Britney’i odaya çıkarttık. Giymesi için bikini verdik. O sırada minibardaki bütün içkileri bitirdi. Havuza indiğimizde de onunla fotoğraf çektirmemizi istedi. Bir arkadaşa çok ihtiyaç duyuyor gibiydi’.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious