Britney şaşırtmaya devam ediyor

Britney şaşırtmaya devam ediyor .9054
  • Giriş : 27.09.2007 / 13:40:00

Sansasyonel şarkıcı Britney Spears"ın zayıflamak için hiçbir solunum hastalığı olmamasına rağmen yanında taşıdığı astım cihazını üflediği iddia ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Haftalık US dergisinin "Britney"in astımı yok. Sadece astım ilaçlarındaki iştah kapatan kimyasal adrenalinlerden faydalanıyor" şeklindeki iddiaları kafaları karıştırdı.

Avustralyalı kapak kızı Krissy Taylor"ın ölümüne neden olan bu tehlikeli zayıflama yöntemi Britney"in yakın çevresini kaygılandırsa da ünlü şarkıcı solunum cihazını elinden düşürmüyor.

Vogue, Cosmopolitan ve Elle dergilerinde boy gösteren 17 yaşındaki model Krissy Taylor, iştahını bastırmak için solunum cihazı kullanmaya başlamasından kısa bir süre sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti.

Doktorlar baş ağrısı, mide bulantısı ve kalp ritmini bozma gibi yan etkileri olan ilacın bilinçsiz kullanılmaması konusunda uyarıyorlar.

MTV Müzik ödülleri töreninde sunduğu performansta her zamankinden ince görünen Britney Spears, bu görüntüyü nasıl sağladığı konusunda kendisini izleyenleri epey düşündürmüştü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious