Britney Spears hamile

Britney Spears hamile.8311
  • Giriş : 29.11.2007 / 10:31:00

Son zamanlarda şarkıları ve danslarından çok çalkantılı özel yaşamı ile gündeme gelen ABD'li ünlü şarkıcı Britney Spears'in hamile olduğu ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ABD medyası, Britney Spears'in arkadaşlık ve sohbet sitesi Myspace'teki kişisel sayfasında verdiği bilgilere dayandırdığı haberde, ünlü şarkıcının üçüncü kez hamile olduğunu iddia etti. In Touch Weekly dergisi, bebeğin babasının Britney Spears ile bu yıl içinde zaman zaman birlikte olan müzik yapımcısı J.R Rotem olduğunu ve Rotem'in haberleri doğruladığını yazdı. Dergi, Britney Spears'in hamile olduğunu gösteren şişkin karınlı fotoğraflarını da yayınladı. Davulcu eski eşi Kevin Federline ile boşanmasından sonra başı birçok kez uyuşturucu ve alkol kullanmaktan belaya giren, çocuklarının vesayetini de mahkeme kararıyla kaybeden Britney Spears'in hamile olduğu haberi, Amerikan magazin dünyasına bomba gibi düştü.
Spears'ın özel aile fotoğraflarının da bulunduğu ‘Myspace’ sitesindeki kişisel sayfasında da kendi yazdığı mesajlarla hamile olduğunu itiraf ettiği belirtildi. Star dergisi, ünlü şarkıcının kızkardeşi Jamie Lynn'e yazdığı bir mesajdan alıntı yaptı. Buna göre Britney Spears, “Evet hamileyim ve şoktayım. Yaklaşık dört haftalık. Üzgün müyüm, mutlu muyum bilemiyorum, sanırım mutluyum. Ultrasonda gördüm ve çok heyecanlıyım'' diyor. Kardeşi de Britney'e verdiği yanıtta, “Hayır daha anneme söylemedim. Senin haber vermenin daha iyi olacağını düşünüyorum. İnşallah kızdır’ diye yanıt veriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious