Britney Spears zor günlerini anlattı

Britney Spears zor günlerini anlattı.8311
  • Giriş : 21.11.2008 / 15:12:00

MTV Müzik Ödüllerinde yaptığı çıkışla isminden söz ettiren ünlü şarkıcı Britney Spears, büyük zorluklarla geçen ve geride bıraktığı dönemi, ''Yolumu, ufkumu, kendimi kaybetmiştim'' diye anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

People dergisinin internet sitesinde yer alan habere göre, geçirdiği zor günleri ''Britney: For The Record'' adlı MTV belgeselinde aktaran Spears, itiraflarda bulundu.

Toplam 90 dakika süren belgeselde Spears'ın günlük yaşamından kesitler de yer alıyor. Belgesel, şarkıcının, mutfağında babası Jamie Spears ile MTV Müzik Ödülleri töreninin yapılacağı gecenin sabahındaki sohbetiyle başlıyor. Menajeri Larry Rudolph'un belgeseldeki ''İşte geri dönüşün resmi başlangıcı'' sözlerini hatırlatan Spears, ''geri dönüş'' sözünü sevmediğini belirterek, ''Aslında ben yolumu, ufkumu, kendimi kaybetmiştim'' itirafında bulunuyor.

Spears'ın ''Circus'' adlı yeni CD'sinin çıkışından 2 gün öncesi olan 30 Kasımda MTV ekranlarında seyirciyle buluşacak belgeselde 26 yaşındaki şarkıcı, bu belgesel için kameraların önünde olmayı kabul etmesinin nedenlerini de açıklıyor.

-''ÇÜNKÜ YALNIZDIM''...-

''Gün ışığında, yani görünmek istediğim zaman diliminde hiç göz önünde olmamıştım'' diyen Spears, insanların kendisi hakkında bilmediği pek çok şeyin bulunduğunu da söylüyor. ''İlk aşkı'' olan ünlü şarkıcı Justin Timberlake ve eski eşi, dansçı Kevin Federline ile yolunda gitmeyen ilişkilerini de belgeselde yorumlayan Spears, ''Gerçeklerle hiç yüzleşmedim, hep kaçtım'' diyor. Hayatına hep ''kötü'' olarak nitelendirilen erkekleri sokmasının nedenini de genç yıldız, ''Çünkü yalnızdım'' diye özetliyor.

Yaşadığı düzensiz hayat nedeniyle babasının vesayeti altına alınan ve çocukları da mahkeme kararıyla eşine verilen şarkıcı, bütün bunlar için çok üzgün olduğunu belirtiyor. Spears, hayatının artık büyük bir kontrol altında olduğunu, hiçbir heyecana ve tutkuya yer kalmadığını da ifade ediyor.

Kameraların Spears'ı plak şirketinin bulunduğu New York'a kadar da izlediği belgeselde, Britney Spears, alışverişe giderek bir bluz alıyor ve onunla ilgili de ''Ne kadar da Katie Holmes stili'' yorumunu yapıyor. Belgeselde, Spears'ın Tom Cruise'un oyuncu eşi Holmes'un Broadway'de baş rolünü üstlendiği ''In the Heights'' adlı müzikali izlemesine ilişkin görüntülere de yer veriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*