Bruma, Galatasaray'dan ayrılıyor mu?

Bruma, Galatasaray'dan ayrılıyor mu?.19661
  • Giriş : 04.03.2017 / 16:33:00

Tecrübeli futbolcu Bruma'nın Galatasaray'dan ayrılacağı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Podolski'den sonra Bruma da gidiyor. Tudor'dan aldığı ceza ile Çaykur Rizespor deplasmanına götürülmeyen tecrübeli futbolcu Bruma'nın satılacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Kulübü tarafından yapılan açıklama ile Alman futbolcu Lukas Podolski'nin Japoya'nın Vissel Kobe takımına 2.6 milyon Euro'ya satıldığı açıklanmıştı.

Podolski'nin yanı sıra Sarı-kırmızılı yöneticiler sözleşme yenilemeyi düşündükleri yıldız futbolcu Bruma için de iyi bir teklif gelmesi halinde satılabileceğini belirtti.

Japon ekibinin önemli oyuncularından olan Tanaka Junya, yeni takım arkadaşıyla ilgili olarak yöneltilen soruları yanıtlarken Podolski'yi düşük bir fiyata aldıklarını da itiraf etti.

Tanaka, "Bizim için çok iyi bir transfer oldu. Podolski’yi kelepir bir fiyata aldık. En kısa sürede onu görmek istiyorum. Buraya geleceği için çok heyecanlıyım. İkimiz de solak futbolcuyuz ve benzer pozisyonlarda oynuyoruz. Ondan ne kadar çok şey kaparsak o kadar iyidir" ifadelerini kullandı.

Igor Tudor'un takımın başına geçmesinin ardından Çaykur Rizespor karşılaşmasının öncesinde davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan ancak sonrasında affedilen genç yıldız Bruma ile sözleşme imzalamayı düşünen Sarı-kırmızılı yönetimin, yıldız futbolcuya iyi bir teklif gelmesi halinde satmayı düşündüğü de öğrenildi.

HABERTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*