Bruni: Sarkozy'nin 5 ya da 6 beyni var

Bruni: Sarkozy'nin 5 ya da 6 beyni var.11376
  • Giriş : 04.06.2008 / 21:54:00

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi eski manken Carla Bruni, hakkında övgülerde bulunduğu eşinin “5 ya da 6 beyni olduğunu” söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bu hafta kitapçılarda satışa çıkacak olan “Carla ve Sarkozy: Gerçek Aşk Öyküsü” adlı kitapta, Carla Bruni'nin, “Sarkozy'yi, yalnızca fiziği için değil, 5 ya da 6 tane beyni olduğu için seviyorum” biçimindeki açıklamaları yer alıyor.
Kitaptan bir bölümü okuyucularına duyuran Le Point dergisi, Bruni'nin “Herşey çok ani oldu. Bu denli komik ve bu denli yaşam dolu bir insan olacağını beklemiyordum. Onun fiziği, zekası ve cazibesi beni etkiledi” ifadelerine yer verdi.

Söz konusu kitapta, kasım ayında Paris'te düzenlenen bir akşam yemeğinde Sarkozy ile nasıl tanıştığını da anlatan Bruni, o davette yalnızca Sarkozy ve kendisinin bekar olduğunu hatırlatarak, “Davete gittiğimde aslında bunun bir çöpçatanlık işi olduğunu anladım, çünkü yemekteki 3 çiftin dışında yalnızca ikimiz bekardık” dedi.

Kitapta, Sarkozy'nin, tüm gece gözlerini Bruni'den ayırmadığı ve yemek sonrası Bruni'yi evine bıraktığı anlatılıyor. Yine kitaba göre Sarkozy, ertesi gün Bruni'nin evini ziyaret etmiş ve mum ışığında romantik bir akşam yemeği yenmiş.

Bruni, kitabın yazarına yaptığı açıklamada, eşinin “inanılmaz derecede” çok çalıştığını ve onun için kimi zaman endişe ettiğini bildirdi. Mankenliği bıraktıktan sonra şarkıcılık yapan Bruni'nin son albümü gelecek ay çıkacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious