Bu bir erkeğin kaçamağıdır!

  • Giriş : 20.12.2006 / 00:00:00

Hülya Avşar ile Sadettin Saran geçtiğimiz gün ilk kez bir arada görüntülenmiş, aylardır herkesin dilinde olan bu aşk da belgelenmişti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Küseyiroğlu, "Her erkeğin kaçamağı olabilir. Benim Sadettin'le ilişkim bu olayda yara almaz" dedi.

Eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan boşandıktan sonra adı önce futbolcu menajeri Ali Güven ile anılan Hülya Avşar, geçtiğimiz gün işadamı Sadettin Saran'la görüntülendi. Aylardır herkesin dilinde olan anca her iki tarafından ısrarla yalanladığı bu aşk, bir fotoğraf karesiyle belgelenmişti. Hem Hülya Avşar hem de Sadettin Saran, Hürriyet'e yaptıkları açaklamalarda, iyi bir arkadaşlıkları olduğunu söylemişti.

Aslı Küseyiroğlu-Sadettin Saran

Mehmet Berker'le yaptığı evlilikten iki çocuk sahibi olan Aslı Küseyiroğlu, Fulya'daki OTİM'de açtığı Cherie adlı mağazasında, büyük organizasyonlara çiçek servisi yapıyor.

Ancak dün Posta gazetesine konuşan Aslı Küseyiroğlu, sürpriz bir açıklama yaparak, Saran ile ayrılmadıklarını, ilişkilerinin bu haberden dolayı da yara almayacağını açıkladı. Sadettin Saran'dan izin alıp konuştuğunu söyleyen Küseyiroğlu, "Sadettin ile ilişkimiz sürüyor. Benden asla ayrılmak istemediğini söyledi. Ben de ondan ayrılmak istemiyorum. Sadece Sadettin'in bir playboy olarak gösterilmesi bizi çok üzüyor. Her erkeğin kaçamakları olabilir! Bizim ilişkimiz bu olayla yara almaz. Sadettin ve ben birbirimizin hayatında hep olacağız. kendisi çıkan fotoğraflara çok üzüldü. İlk eşinden olan kızını yanına alıp, perşembe günü Amerika'ya gidecek. Herkes bu işi ne şekilde algılarka, algılasın. Ayrılmayı düşünmüyorum" diyerek, Avşar'la yakalanan Sadettin Saran'la ilişkisinin devam ettiğinin altını çizdi.

O kadına beyefendi cevabı verir herhalde

Aslı Küseyiroğlu'nun yaptığı bu açıklamaları için ise Hülya Avşar şunları söyledi: "Geçmişte kalan bir beraberlik bu, ne söyleyebilirim ki! Bu tür açıklamalar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Ortada beni ilgilendiren bir şey olmadığı için de cevap vermek istemiyorum. Sağdan, soldan duyduğum uyduruk şeylere yorum yapmam doğru olmaz. Bunlar kadınlık halleridir, olabilir, konuşabilir. Bu çok normal. O kadına gereken cevabı beyefendi hazretleri verir herhalde. Söyleyeceğim başka hiçbir şey yok. Çünkü bütün bunlar inanın beni hiç ilgilendirmiyor..."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious