Bu da oldu! Astsubaylar polis dövdü

  • Giriş : 25.04.2007 / 00:00:00

Gelibolu'da okul şenliğinde çıkan yer tartışmasında, trafik polisi Hacı Işın ile eşi, iddiaya göre üç astsubay tarafından dövülerek hastanelik edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

26 Kasım İlköğretim Okulu'nda öğretmen ve öğrenciler tarafından bugün okul bahçesinde şenlik düzenlendi. Şenliğe sivil olarak eşiyle birlikte katılan Gelibolu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Şubesi'nde görevli polis memuru 42 yaşındaki Hacı Işın ile eşi 40 yaşındaki Nesibe Işın, ismi açıklanmayan bir kadın ile, yer konusunda tartışma yaşadı. Bunun üzerine adı açıklanmayan kadın, astsubay eşini telefonla arayıp durumu bildirdi. Olay yerine, yanına O.Ö. ve C.S. isimli iki astsubay arkadaşını da alıp gelen resmi kıyafetli astsubay, polis memuru ve eşiyle tartışmaya başladı. Çocuklarının gösterilerini izlemek isterken, çıkan kavgada polis memuru Hacı Işın ve eşi Nesibe Işın dövülerek hastanelik edildi.

Olayın ardından, Gelibolu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan polis memuru Hacı Işın'ın başına darbe aldığı, dişlerinin kırıldığı, yüzünde ve gözünde morluklar oluştuğu belirlendi. Polis memurunun eşi Nesibe Işın'ın da boynunda zedelenme meydana geldiği belirlendi. Karı koca beyin travması şüphesiyle Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Olay sonrası üç astsubayın inzibat merkezine giderek teslim olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious