Bu eş de dayakçı çıktı

Bu eş de dayakçı çıktı.14754
  • Giriş : 01.08.2006 / 00:00:00

72 yaşındaki Yusuf Yuvacı, 3 ay önce evlendiği 41 yaşındaki 3’üncü eşi Zehra Yuvacı tarafından dövülerek hastanelik edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Karşıyaka Mahallesi 31’inci sokakta oturan 6 çocuk babası Yusuf Yuvacı, iddiaya göre, televizyonu açmamasını söylediği eşi Zehra Yuvacı ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Zehra Yuvacı masanın üzerindeki cam meyve tabağıyla eşinin kafasına vurdu. Başından yaralanıp yere düşen Yusuf Yuvacı'yı tekme Tokat döven Zehra Yuvacı, sağ elini de ısırdı.

Eşinin elinden kurtulup dışarı kaçan Yusuf Yuvacı, yoldan geçen bir araç sürücüsünden yardım isteyerek hastaneye gitti. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedaviye alınan Yuvacı'nın kafasında yarıklara, vücudunun çeşitli yerlerinde darp izlerine rastlandı.

Tedavisinin ardından hastaneden taburcu olan Yusuf Yuvacı, “Televizyonu açma dedim. Bunun üzerine masanın üzerinde bulunan meyve tabağını alarak benim kafama vurdu. Yere düştüm. Kapıları üzerimden kitleyerek telefonun kablolarını kopardı. Kendimi dışarı zor attım. Yoldan geçen bir arabaya binerek hastaneye geldim” dedi.

2’İNCİ EŞİ BIÇAKLAMIŞTI

İlk eşi Fatma Yuvacı’nın 6 yıl önce ölmesinin ardından, geçen yıl Eşe Yuvacı ile evlenen Yusuf Yuvacı, geçen yıl da pantolonunun cebinden 80 YTL aldığı için eşiyle tartışmış ve eşi tarafından mutfakta oklavayla dövüldükten sonra iki yerinden bıçaklanmıştı. Bu olaydan sonra mahkemeye başvurarak Eşe Yuvacı’dan ayrılan Yusuf Yuvacı, 2006 yılının Mayıs ayında Zehra Yuvacı ile 3’üncü evliliğini yaptı. Bu eşinden de dayak yiyen Yuvacı, 3’üncü eşindende şikayetçi olarak boşanacağını söyledi. Yuvacı, “Kendime uygun bir eş bulana kadar evlenmeye devam edeceğim” dedi.
Eşini dövdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Zehra Yuvacı ise, daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious