Bu halinle çalışamazsın

Bu halinle çalışamazsın.11934
  • Giriş : 01.01.2008 / 18:45:00
  • Güncelleme : 01.01.2008 / 18:58:33

Alman doktorlar, Galatasaray'daki görevine dönüp dönmeyeceği merak edilen Feldkamp'a şok açıklamayı yaptı: "Hastalığın ağır. İşi bırakmalısın."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Geçirdiği ağır gribal enfeksiyon nedeniyle UEFA Kupası'ndaki Austria Wien ile ilk yarının son haftasındaki OFTAŞ maçlarında takımının başında sahaya çıkmayan ve ülkesi Almanya'ya giden Karl Heinz Feldkamp'ın sağlık durumunun çalışmasına engel teşkil ettiği öğrenildi. Kalli'nin bir türlü geçmeyen hastalığıyla ilgili tahliller yapan Alman doktorlar, Galatasaray'ı derinden etkileyecek olan şu açıklamayı yaptı: "Durumun kötü. Ciğerler tahribat geçirmiş. Bu halinle çalışmayı sürdüremezsin. Bu işin şakası yok. Çalışmaya devam edersen sağlığın daha da kötüye gider."

EŞİ 'BIRAK' DİYE BASKI YAPIYOR

Doktorların kesin bir dille ifade ettiği bu gerçek karşısında büyük şok geçiren Feldkamp'ın ise söz verdiği gibi 3 Ocak'ta İstanbul'a geleceği ve Galatasaray'daki görevine devam etmek niyetinde olduğu öğrenildi. Ancak hastalığın bu boyuta geldiğini öğrenen Feldkamp'ın eşi ve ailesi, Alman teknik adama, "Bir an önce işi bırak. Sağlığın her şeyden önemli" baskısına başladı. Karl Heinz Feldkamp'ın da ilk etapta "Göreve devam" diye düşünmesine rağmen özellikle eşinden gelen baskıya kayıtsız kalamayacağı ve Galatasaray yönetimiyle görüşerek affını isteyeceği kulislerde konuşuluyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious