Bu harika şov

Bu harika şov.12182
  • Giriş : 08.07.2007 / 18:49:00
  • Güncelleme : 22.09.2016 / 11:11:44

Atatürk Havalimanı'nda 3 İngiliz top cambazının yaptıkları şov, beğeni topladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Londra'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'nda uçaklarının kalkış saatini bekleyen 3 İngiliz top cambazının pratik yapmak amacıyla yaptıkları şov, herkesin beğenisini topladı.

Futbol topuyla ilginç hareketler yapan top cambazları, Dış Hatlar Terminali'ndeki yerli ve yabancı yolcuların dikkatini çekti.

Suriye turu ardından ülkeleri İngiltere'ye gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Rob Walters, John Farnwonth ve Al Johnson isimli 3 İngiliz top cambazı, uçuş saatlerini pratik yaparak geçirmek isteyince ilginç görüntüler oluştu. Futbol topuyla birbirinden zor ve ilginç hareketler yapan top cambazlarının antrenmanı diğer yolcuların da izlemesiyle adeta bir şova dönüştü. 3 İngiliz başında toplanan yolcular, ilgiyle izledikleri gösteriye zaman zaman alkışlarla destek verdi. Top cambazlarının yaptığı zor hareketleri meraklı bakışlarla izleyen turistler, fotoğraf ve görüntü çekmeyi de ihmal etmedi.

Uçak saatlerini pratik yaparak geçirmek istediklerini söyleyen top cambazlarından Rob Walters, "Eskiden profesyonel Futbol oynamıştım. Şimdi serbest stil oynuyorum. Bunda sakatlanma riski yok o nedenle bunu tercih ediyorum" dedi.

Basın mensuplarına gösteriyi beğenip beğenmediklerini soran John Farnwonth ise Türkiye'de de bir gösteri yapmayı umduklarını söyledi. Yaptıkları işin zorluğuna dikkat çeken Al Johnson ise, "Ben de eskiden Futbol oynamıştım. Herkes Futbol oynayabilir ama herkes bu yaptıklarımızı yapamaz. Bence bu Futbol oynamaktan öte bir şey" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious