Bu intiharı görenler şoka girdi

Bu intiharı görenler şoka girdi.12840
  • Giriş : 08.08.2008 / 22:19:00
  • Güncelleme : 08.08.2008 / 22:07:44

Eşinden intikamını almak için öyle bir intihar planı uyguladı ki görenler şoka girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İngiliz işadamı Gerald Mellin, 2002'de evlendiği eşi, güzellik uzmanı Mirrielle'den 2007'de boşandı. Ancak mahkeme kararıyla hem nafaka ödemeye, hem de muhteşem villalarından birini eski eşine vermek zorunda kaldı.

Eski eşinden intikam almak için bir yıldır plan yaptığı anlaşılan, solaryum ve güzellik salonları zinciri sahibi Gerald Mellin, sonunda planını uyguladı.

Önce, serveti eski eşine kalmasın diye işlerini bilerek bozdu ve borçlandı. Borçlarını da ödemedi. Ardından planın en can alıcı noktasını uygulamaya koydu.

Aston Martin marka spor arabasına atlayıp, kenarlarında ağaçların bulunduğu bir yola girdi. Bir yerde durdu ve arabadan indi. Yanında getirdiği sağlam ipi bir ağaca bağladı. İpin öbür ucunu imlek yapıp kendi boynuna geçirdi ve arabasına binip gaza bastı.

Birkaç metre sonra kafası koparak ölen Mellin'in bu yaptığına şahit olan yoldaki diğer sürücüler şoka girdi. Bir korku filminin en dehşet sahnesini bile sollayan olayın tanıkları, gelen ambülanslardaki sağlık görevlilerinden yardım aldı. Bazı sürücüler, yola devam edemeyecek durumdaydı. Özellikle Alison Anniah isimli kadın sürücü "Gözlerimin önünde kafası koptu. Gözlerime inanamadım. O andan sonra gözlerimi kapattığım anda olayı yeniden yaşıyorum, geceleri kabuslar görerek uyanıyorum. Uykusuzluk başladı ve psikolojik destek almak zorundayım" dedi.

Gerald Mellin'in cebinden ise bir not çıktı. Polis henüz bu konuda bir açıklama yapmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*