Bu işin sonu çok kötü olacak!

  • Giriş : 07.05.2006 / 00:00:00

Oyuncu Banu Alkan ve ne tür bir ilişki yaşadığı kimse tarafından anlaşılamayan Murat Taşdemir arasında ekranda başlayan şov amaçlı gerginlik, boyut değiştirmeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Program sona erdi ama ikilinin kameralar önünde şov yapma alışkanlıkları sona ermedi. Son olarak Kanal D’de yayınlanan ve canlı ekrana gelen ’Dobra Dobra’ isimli programda birbirlerine giren çift, herkesi şaşkına çevirmiş, Alkan, Taşdemir’in üzerine su fırlatmış, Taşdemir ise Banu Alkan’a Tokat atmıştı. Bu olayın ardından medyatik ikili birbirlerinden, dolaylı olarak özür diledi ve gerilim bir nebze olsun dindi. Ta ki Murat Taşdemir’in Seda Sayan ile program yapmaya kalkı şmasına kadar. Teklifi duyan Alkan küplere bindi ve hem Seda Sayan’a hem de büyük bir aşkla bağlı olduğunu iddia ettiği Murat Taşdemir’e ateş püskürdü.

Sayan ile Taşdemir’i kutsal ittifakla suçlayan oyuncu, ”Bana böyle bir çalım atamazlar. Programda adımı bile geçiremezler. Avukatım aracılığıyla ’Sabah Sabah Seda Sayan’ programına ihtarname göndereceğim. O adam bana böyle bir ihanette bulunursa onu öldürürüm” dedi. Alkan’ın bu sözlerine ise Taşdemir’den anında cevap geldi. Genç adam, ”Banu’dan nefret ediyorum. Yaptığım işlere karışamaz. Programın yapımcısından ”Seda Sayan ile birlikte program sunar mısınız” diye teklif geldi. ’Neden olmasın’ dedim. Öldürmeyi, bayılma zannediyor. Bu işler o kadar kolay mı¿ diyerek tepki gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious