Bu kadarına da pes artık!

Bu kadarına da pes artık!.12973
  • Giriş : 31.05.2008 / 16:58:00

Uyuşturucu tacirleri, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ile Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında bulunan Millet Caddesi’nin orta refüjüne Hint keneviri ekti. Kimsenin fark etmediği Hint keneviri ihbar üzerine bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul’da, uyuşturucu tacirlerine yönelik olarak gerçekleştirilen operasyonlarda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne 400 metre, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ise 200 metre mesafede bulunan, Millet Caddesi’nin orta refüjüne Hint keneviri ekildi. İşlek bir yere ekilen 4 kök hint kenevirini kimse fark etmedi. İhbar üzerine olay yerine giden narkotik ekipleri orta refüjde bulunan 4 adet Hint kenevirini sökerek imha etti. Hint kenevirini kimin yada kimlerin ektiği ise bilinmiyor.DETERJAN KUTUSUNDA BALONLU EROİN

İran’dan karayolu ile İstanbul Otogarı’na geldiği belirlenen ve içerisinde, temizlik maddesi, şeker ve hurma olan kolileri açan narkotik polisleri, renkli balonlarla sarılmış 40 paket içerisinde 20 kilo eroin ele geçirdi. Emniyet yetkililerinden öğrenilen bilgiye göre balonların koku geçirmemesi için kullanıldığı öğrenildi. Olayla ilgili olarak Ramazan U., Reşit K., Murat S., ile Ali S. Göz altına alındı.

15 GÜNDE 400 KİLO UYUŞTURUCU MADDE YAKALANDI

İstanbul Narkotik Polisi’nin 15 günde, 24 ilçede yaptığı 85 operasyonda ise, 222 kilo eroin, 171 kilo esrar, 4 kilo 120 gram kokain, 4 bin 357 adet sentetik hap ve 8 tabanca ele geçirildi. Yapılan operasyonlarda toplam 165 kişi göz altına alındı.

PARALARI CAMDAN BAHÇEYE ATTILAR

Dolapdere’de uyuşturucu madde sattığı belirlenen bir eve yönelik olarak yapılan operasyonda bir kadın göz altına alındı. Polisle uyuşturucu alışverişinde bulunan kadına verilen seri numaraları alınmış paraların camdan bahçeye atıldığı belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious