Bu kadın erkekleri fena dolandırıyor!

Bu kadın erkekleri fena dolandırıyor!.9530
  • Giriş : 28.07.2007 / 20:30:00

Kendisini değişik isimlerle tanıtan kadının zengin ve dul erkekleri kandırarak dolandırdığı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kendisini Müzeyyen Yıldırım veya Fatma Yıldırım olarak tanıtan N.Ş´nin zengin ve dul erkekleri kandırarak dolandırdığı iddia edildi. Bir ihbarın ardından Kınık Jandarma Bölük Komutanlığı tarafından yakalanan N.Ş, tutuklanarak Bergama Cezaevi´ne gönderildi.

Manisa´nın Kırkağaç ilçesinde yaşayan N.Ş´nin Müzeyyen Yıldırım veya Fatma Yıldırım olarak kendisini tanıtıp, 60 yaş üzerindeki zengin ve dul erkekleri kandırıp dolandırdığı iddia edildi. N.Ş´nin bu erkeklerle birkaç gün beraber olduktan sonra çeşitli bahanelerle para, mücevher gibi kıymetli eşyalarını alarak ortadan kaybolduğu ileri sürüldü. Son olarak Kınık Karadere Köyü´nden 65 yaşındaki R.A, N.Ş tarafından dolandırıldığını iddia ederek, İlçe Jandarma Bölüm Komutanlığı´na başvurdu. N.Ş, Kınık Jandarma Bölük Komutanlığı tarafından Kınık Arpadere Köyü´nde yakalanarak, Bergama Cezaevi´ne gönderildi.

Sanığın dolandırıcılıktan 6 sabıkası olduğu ve yakalanmadan önce Çankırı ilinden M.Z´yi, Bergama Kozak ilçesinden S.Y´yi, İzmir Bayraklı ilçesinden S.S´yi, Kınık Poyracık beldesinden S.D´yi Kınık Dündarlı Köyü´nden M.A´yı aynı yöntemle dolandırdığı ortaya çıktı. N.Ş´nin geri dönmesini bekleyen bu kişilerin dolandırıldıklarından haberleri olmadığı, Kınık Jandarma Bölük Komutanlığı tarafından telefonla aranmaları neticesinde dolandırıldıklarının farkına vardığı belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious