Bu kedinin 4 kulağı var

Bu kedinin 4 kulağı var.10848
  • Giriş : 20.08.2008 / 13:16:00
  • Güncelleme : 20.08.2008 / 13:01:17

Bu sevimli kediyi diğerlerinden ayıran tam 2 adet farklılık var...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Valerie ve Ted Rock çifti dört kulaklı kediye rastladıklarında önce gözlerine inanamamış. İlk şoku atlattıktan sonra ise bu dört kulaklı kedi yavrusunun onların ailesinin bir parçası olmasına karar vermişler.

Daily Mail'in haberine göre çift bu dört kulaklı kediye iki yıl önce rastlamış. Minik gri kediyi evlat edinmiş ve adını da Yıldız Savaşları filmine atıfla Yoda koymuşlar.

Şikago'nun güneyidinde bir bar çıkışında rastladıkları Yoda'ya sahibinin bir ev aradığını anlatan Valerie, Yoda'ya rastladıklarında 20 yıllık kedilerini yeni kaybetmiş olduklarını belirtiyor.

8 haftalık Yoda'yı evlat edindikten sonra veterinere götüren çift, veterinerin şaşkınlığını üzerinden atar atmaz internette araştırmalar yaptığını ve dört kulaklı bir kedinin izine de Almanya'da rastladığını anlatıyor.

Zaman içinde çok özel bir varlığa sahip olduklarını daha iyi anladıklarını kaydeden Rock çifti, kedilerinin kaçırılmasından da endişe ediyor.

İnsanların Yoda büyük ilgi gösterdiğini ve birlikte fotoğraflar çektirdiklerine değinen Valerie, Yoda'nın kulaklarından ikisini kestirip kestirmeyecekleri sorusuyla da karşılaştıklarını ancak Yoda'nın tamamen normal davranışlar sergileyen, meraklı bir kedi olduğunu belirtiyor.

Valerie Rock, Yoda'nın gürültücü bir kedi olmadığını ve çok seyrek olarak yumuşak sesler çıkararak miyavladığını da sözlerine ekliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*